Super premium lemmikloomatoit

Valmistatud Saksamaal

Kvaliteetsed koostisosad

Jälg

Õigusteave

Saksamaa telemeediaseaduse artikli 5 kohane teave:
Josera petfood GmbH & Co. KG
Industriegebiet Süd
63924 Kleinheubach
Saksamaa

Josera petfood GmbH & Co. KG isiklikult vastutav aktsionär:
Josera petfood Beteiligungs-GmbH
Industriegebiet Süd
63924 Kleinheubach

Kontakt:
Tel: +49 (0) 9371 9400
E-post: josera(at)josera.de

 

Registrit pidav kohus: Aschaffenburgi kohalik kohus
Registreerimisnumber: HRA 5614
Maksunumber 202/164/54805
Käibemaksukohustuslasena registreerimise number kooskõlas Saksamaa müügimaksuseaduse artikli 27a sätetega: DE 305 344 385 

Registrikirje: Registrit pidav kohus: Aschaffenburgi kohalik kohus
Registreerimisnumber: HRB 13637

Pädev järelevalveasutus:
Ülem-Baieri valitsus
Baierimaa loomasööda järelevalve
Osakond 56
Maximilianstraße 39
80538 München

Josera petfood GmbH & Co tegevjuht:
Stephan Hoose

Vaidluste lahendamine
Vaidluste veebipõhine lahendamine vastavalt artikli 14 lõikele 1 ODR-VO: Euroopa Komisjon pakub veebipõhist vaidluste lahendamise platvormi: https://ec.europa.eu/consumers/odr.
Meie e-posti aadressi leiate ülaltoodud juriidilisest teatisest.

Me ei soovi ega ole kohustatud osalema vaidluste lahendamise menetlustes tarbija vahekohtus.

Vastutus sisu eest
Teenusepakkujana vastutame nende lehtede sisu eest ise vastavalt üldisele seadusele vastavalt Saksamaa telemeedia seaduse paragrahvi 7 lõikele 1. TMG §-de 8–10 kohaselt ei ole meil teenusepakkujana kohustus jälgida edastatud või salvestatud teavet kolmandatest isikutest ega uurida ebaseaduslikule tegevusele viitavaid asjaolusid.

Kohustusi teabe eemaldamiseks või blokeerimiseks vastavalt üldistele seadustele ei mõjutata. Sellegipoolest on vastutus selles osas võimalik ainult siis, kui saame teada konkreetsest õigusrikkumisest. Niipea kui saame teada sellistest õigusrikkumistest, eemaldame selle sisu viivitamata.

Vastutus linkide eest
Meie pakkumine sisaldab linke väliste kolmandate osapoolte veebisaitidele, mille sisu me ei saa mõjutada. Seetõttu ei saa me selle kolmanda osapoole sisu eest mingit vastutust võtta. Lingitud lehtede sisu eest vastutab alati vastav pakkuja või operaator. Lingitud lehti kontrolliti linkimise ajal võimalike õigusrikkumiste suhtes. Lingi loomise ajal ei leitud ebaseaduslikku sisu.

Lingitud lehtede sisu alaline jälgimine pole mõistlik ilma konkreetse rikkumise tõenditeta. Kui saame teada seaduserikkumistest, eemaldame sellised lingid viivitamata.

autoriõigused
Veebisaidi operaatori poolt nende lehtede sisu ja teoseid reguleerib Saksamaa autoriõiguse seadus. Kopeerimiseks, töötlemiseks, levitamiseks ja igasuguseks kasutamiseks väljaspool autoriõiguse piire on vaja vastava autori või looja kirjalikku nõusolekut. Selle veebisaidi allalaadimine ja koopiad on lubatud ainult isiklikuks ja mitteäriliseks kasutamiseks.

Kuivõrd operaatori poolt selle saidi sisu ei loodud, järgitakse kolmandate osapoolte autoriõigusi. Eelkõige tähistatakse sellisena kolmandate osapoolte sisu. Kui sellest hoolimata saate teada autoriõiguse rikkumisest, palume teil sellest meile teatada. Niipea kui saame teada seaduserikkumistest, eemaldame selle sisu viivitamata.