Super premium lemmikloomatoit

Valmistatud Saksamaal

Kvaliteetsed koostisosad

JOSERA kvaliteeditagatis

JOSERA lemmikloomatoidus võite olla kindel: esmaklassilise loomatoidu asjatundjana on meil üle 75-aastane kogemuste- ja teadmistepagas. Kes otsustab JOSERA kaubamärgi kasuks, saab kirega valmistatud lemmikloomatoidu.  Nendes sõnades peitub meie ülestunnistus ja lubadus kasutada Super Premiumi retsepte, millest valmistame koertele, kassidele ja hobustele kvaliteetset toitu. Meie lai sortiment varustab teie neljajalgseid sõpru igas eluetapis parimal tasemel. Veenduge ise.

Tootearendus – ainult parim teie lemmikule

Kvaliteetne koduloomatoit ei pea teie neljajalgsele sõbrale mitte ainult maitsema, vaid see peab olema ka hästi omastatav ja vastama tema individuaalsetele vajadustele. Seetõttu tegeleb meie toodete kvaliteetse koostise väljatöötamisega toitumisteadlastest ning teaduse ja praktika spetsialistidest koosnev meeskond, kes tugineb uusimatele teadmistele. Meie eksperdid peavad alati ajaga sammu ja kasutavad retseptide väljatöötamisel tunnustatud loomatoiduteadlaste uusimaid teaduslikke saavutusi.

Schieblehre_555x555px

Suurepärane kvaliteet algab meil koostisosade hoolika valimisega. Premium koera-, kassi- ja hobusetoitudes kasutame eranditult väga kvaliteetseid, looduslikke ja tervislikke aineid. Geneetiliselt muundatud tooraine on meie toodetes välistatud sama kindlalt kui nisu ja soja lisamine ning kunstlike värv-, lõhna- ja säilitusainete kasutamine. Seda laseme oma tarnijatel lepinguga kinnitada ja seda kontrollime korrapäraselt oma ettevõttesiseses volitatud laboris.  Kõrge kvaliteedistandardi püsivaks tagamiseks peame tähtsaks koostööd pikajaliste ja usaldusväärsete kaubanduspartneritega.

Loomulikult on meie kasutatud lihakomponendid eranditult sellised, mis on sobilikud ka inimestele tarbimiseks. Looduslike kalavarude kaitseks pärineb meie toodetes sisalduv lõhe Euroopa veekogusid säästvast vesiviljelusest. Lisaks kasutatakse JOSERA Premium-loomatoidu jaoks eelistatult kohalikke tooraineid.

Labor_555x555px

JOSERA tagab esmaklassilise tootekvaliteedi. Sel eesmärgil kontrollitakse enne töötlemist kogu sissetulevat toorainet meie ettevõttesiseses volitatud laboris rangeimate kriteeriumite ja kõrgeimate kvaliteedistandardite alusel. Lisaks kontrollitakse ka väljasaadetavat valmistoodangut enne tehasest lahkumist. Juba ettevõtte asutamisest saadik ei tehta meie loomatoidu arendamiseks loomkatseid.

Toiduainekeemikud, bioloogid ja laborandid töötavad siin käsikäes, et tagada teie loomale parim kvaliteet. JOSERA tooted oma väga hea omastatavuse, kergesti seeditavuse ja sobivusega ning heade ainetega naha ja karva jaoks pakuvad neljajalgsele lemmikule alati ausat kasu. Õigustamaks igal ajal kvaliteedinõude juhirolli, teeme oma toodetele riiklike kontrollimiste kõrval regulaarselt ka vabatahtlikke neutraalseid uuringuid. Sõltumatud riiklikud eksperdid hindavad Josera Erbacher Service Laborit akrediteeringuga standardi ISO/IEC 17025 järgi kõrgeima võimaliku rahvusvahelise kontrolllaborite kvaliteedistandardiga.

Ntakata-Mountains_555x555px

Meie igapäevases tegevuses seisab alati esiplaanil vastutus kaasinimeste, loomade, keskkonna ja tulevaste põlvkondade ees. Seetõttu oleme koondanud kõik jätkusuutlikkuse perspektiivid – ökonoomsuse, ökoloogia ja inimese – ühte konkreetsesse eesmärki: 2020. aastaks majandada täiesti kliimaneutraalselt. Selle eesmärgi saavutamiseks oleme oma jätkusuutlikkusstrateegiasse kinnistanud, et tasakaalustame kogu meie toodete põhjustatud CO2-heitme. Koostöös Carbon Tanzania ja myclimate'iga toetame aktiivse partnerina Ntakata Mountains metsade kaitmise projekti.

Panustame püsivalt keskkonda, kontrollides kõiki protsesse ja tooteid nii pidevalt kui ka oma keskkonna- ja energiahaldussüsteemi raames. Nii vähendame näiteks ressursitõhusate tootmisviiside ja keskkonnasäästliku transpordiga püsivalt meie ettevõtte tegevusest tulenevat keskkonnasaastet. Meid on juba mitmeid kordi autasustatud aktiivsuse eest energia ja CO2 säästmisel.

Esimese loomatoidutootjana avaldas JOSERA 2018 jätkusuutlikkuse aruande. See aruanne vastab Global Reporting Initiative (GRI) suunistele.

Pereettevõtte JOSERA huviks on seista tervisliku toidu, jätkusuutliku ja hinnateadliku kauplemise ning aktiivse kvaliteedihalduse eest. Võite meile kindel olla!